16.3 C
Bratislava
nedeľa, 26 mája, 2024

NaturaMed predstavuje Movisan Kolagen II: nórsky výživový doplnok pre zdravé kĺby, ktorý je iný.

Kľúčové body:

  • Problémy s kĺbmi sa objavujú v stále mladších generáciách.
  • Movisan Kolagen II obsahuje udržateľný kolagén z morských zdrojov.
  • Štúdie potvrdzujú účinnosť produktu.
  • Produkt je možné získať na mesiac zadarmo na vyskúšanie.

Problémy s kĺbmi sú stále častejšie aj medzi mladšími generáciami a môžu negatívne ovplyvniť kvalitu života. Väčšina ľudí nad 50 rokov už tento problém pozná, ale výnimkou nie sú ani tridsiatnici. Obzvlášť ľudia v strednom veku by mali byť o krok napred a urobiť niečo pre svoje kĺby včas.

Kľúčovou podporou pre pohybový aparát je perfektná kĺbová výživa a práve tu pomáha nový nórsky výživový doplnok Movisan Kolagen II.

Movisan Kolagen II obsahuje natívny kolagén typu II z morských zdrojov, ktorý je kľúčovou zložkou pri podpore sily, flexibility a pohyblivosti kĺbov a chrupiek. Výrobca použil prémiový kolagén CalGo®, ktorý sa získava z atlantických lososov. Je získaný z kostí rýb, ktoré by inak nemali žiadne využitie a tento udržateľný spôsob získavania kolagénu je veľmi cenený. Výživový doplnok obsahuje tiež dôležitú prírodnú látku Boswellia serrata, vitamín C, mangán a kyselinu listovú (vitamín B9).

Movisan Kolagen II bol notifikovaný príslušnými inštitúciami Slovenskej republiky a Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) potvrdil jeho kľúčové zložky a odporučil ich pravidelné denné užívanie. Na dosiahnutie príjmu potrebných látok, telu stačí konzumácia iba jednej kapsuly denne.

Štúdia ukázala, že len 40 mg natívneho kolagénu typu II denne stačí na dosiahnutie pozitívneho efektu. Movisan Kolagen II obsahuje 42,5 mg natívneho kolagénu typu II, ktorý bol použitý vo vyššie opísanej štúdii.[1].

NaturaMed. Kolagén

Movisan je preto až 250× účinnejší, než podobné alternatívy. Unikátna surovina CalGo®, ktorá kombinuje natívny kolagén, vápnik a zinok, nie je v žiadnom inom produkte v Čechách ani na Slovensku.

NaturaMed, výrobca Movisan Kolagen II, ponúka tento nový produkt zákazníkom zadarmo na jeden mesiac. Stačí kliknúť na odkaz a vyplniť adresu, produkt bude doručený priamo do schránky za cenu poštovného a balného (1,95 €). S viac ako 2 500 000 spokojnými klientmi si môžu byť zákazníci istí, že Movisan Kolagen II je kvalitný a účinný výživový doplnok, ktorý im bude skvelým sprievodcom pri udržaní zdravých kostí.

 

Spoločnosť NaturaMed

Je jednou z najväčších spoločností pôsobiacich na českom a slovenskom trhu v oblasti výživových doplnkov už 16. rokom. V predaji produktov s omega-3 kyselinami je dokonca absolútnym lídrom. NaturaMed má vo svojom portfóliu 18 produktov a v tomto roku uvedie na trh ďalšie. Jeho dlhodobým cieľom je pracovať na tom, aby mali zákazníci prístup k najkvalitnejším výživovým doplnkom, ktoré budú zároveň vznikať udržateľnou cestou.

 

 

SÚVISIACE ČLÁNKY

POSLEDNÉ ČLÁNKY