O portáli Nazdravie.sk

Prinášame vám informácie o zdraví a prevencii už od roku 2014. Portál Nazdravie.sk poskytuje unikátne informácie o zdraví a zdravom životnom štýle. Prináša pre širokú laickú verejnosť informácie z hľadiska klasickej, a zároveň aj alternatívnej medicíny.

V online magazíne nájdete najkomplexnejší prehľad o bylinkách, ovocí, zelenine, vitamínoch a mineráloch, ale taktiež ucelený prehľad alternatívnych liečebných terapií, bežne dostupných a poskytovaných na území Slovenskej republiky.

Nájdete tu aj veľa informácií o možných príčinách jednotlivých ochorení, či vplyve ľudského myslenia, ale aj stravy na zdravie. Dámam sa špeciálne venujeme v rubrike krásy, kde radíme, ako si udržať krásu i mladistvý vzhľad najmä za pomoci prírodných prostriedkov.

Radi by sme upozornili, že stránka Nazdravie.sk má predovšetkým informatívny charakter a jej obsah pochádza z dostupnej odbornej literatúry a internetu. Jej autori nenesú žiadnu zodpovednosť v prípade nesprávneho použitia liečivých rastlín, odvodených produktov alebo pri aplikovaní jednotlivých liečebných metód. Preto pri akútnych zdravotných problémoch vždy vyhľadajte svojho lekára.

Napíšte nám do našej redakcie: redakcia@nazdravie.sk

Sledujte nás aj na Facebooku

Pripojte sa k nám na našom novom Instagrame

Naši autori článkov

Júlia RašlováJúlia Rašlová Júliiným snom bolo pomáhať ľuďom s nadváhou a obezitou. Napísala motivačnú knihu „Kilá ktoré mi zmenili život", kuchársku knihu „Ako dobre jesť a nepribrať„ a diár ako ťahák na štíhlu líniu. Pre portál Nazdravie píše články o strave a zdravom chudnutí.
Zuzana UjházyováZuzana Ujházyová Zuzana vyštudovala analytickú chémiu. Momentálne si dopľňa ďalšie vzdelanie na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine. Na portáli Nazdravie.sk najčastejšie publikuje články o ľudskom tele, chorobách a ich liečbe.
Tatiana JalovcováTatiana Jalovcová Tatiana je študentkou Farmaceutickej fakulty UK. Okrem klasickej medicíny študuje popri škole aj alternatívne a komplementárne spôsoby liečenia, a to najmä fytoterapiu. Očaril ju svet byliniek a píše články hlavne o nich a ich liečivých účinkoch.
Miroslav StránskyMiroslav Stránsky Tématike zdravia sa venuje 20 rokov a špecializuje sa hlavne na skúmanie liečivých účinkov ovocia, zeleniny a byliniek. Je presvedčený, že uzdraviť sa je možné aj bez tabletiek, a to konzumáciou toho čo nám voľne rastie v prírode.
Andrea LančaričováRNDr. Andrea Lančaričová, PhD. Andrea vyštudovala aplikovanú analytickú a bioanalytickú chémiu. Momentálne pracuje vo Výskumnom ústave rastlinnej výroby v Piešťanoch ako vedecký pracovník. Na portáli Nazdravie.sk sa venuje problematike rastlinných olejov (obsahovými látkami a ich zdravotnými benefitmi).
Martin MalikIng. Martin Malik Martin vyštudoval FMMR na TUKE, no kvôli nadšeniu z posilňovania a vyriešeniu si zdravotných problémov zanechal svoj „fach“ a začal sa venovať problematike v oblasti zdravia a výživy v spojení s fitness. Pracuje ako tréner a nutričný poradca vo fitnesscentrách v Košiciach a taktiež napomáha svojim klientom pri riešení bežných alebo dlho pretrvávajúcich zdravotných problémov.
Tomáš GelingerTomáš Gelinger Tomáš vyštudoval žurnalistiku na Univerzite Komenského, pôsobil v Slovenskom rozhlase či vydavateľstve News and Media Holding. V súčasnosti spolupracuje s viacerými médiami, jednou z oblastí, ktorým sa autorsky venuje je zdravotníctvo. V spolupráci s odborníkmi sa snaží prinášať užitočné rady a tipy pre prevenciu a liečenie zdravotných problémov. 

 

Prevádzkovateľ portálu

Názov: Akčné ženy, o.z.

IČO: 51165996

DIČ: 2120729578

IČ DPH: SK2120729578

Právna forma: občianske združenie

Sídlo: Šafárikova trieda 288/13, 040 11 Košice 11

Číslo nášho účtu: IBAN SK17 0900 0000 0051 4206 7473