O portáli

Portál Nazdravie.sk vznikol ako unikátny portál o zdraví a zdravom životnom štýle prinášajúc pre širokú laickú verejnosť informácie z hľadiska ako klasickej, tak aj alternatívnej medicíny.

Portál prináša najkomplexnejší prehľad o bylinkách, ovocí, zelenine, vitamínoch a mineráloch, ale taktiež vám prináša ucelený prehľad alternatívnych liečebných terapií, bežne dostupných a poskytovaných na území Slovenskej republiky.

Nájdete tu aj veľa informácií o možných príčinách jednotlivých ochorení, či vplyve ľudského myslenia, ale aj stravy na zdravie. Dámam sa špeciálne venujeme v rubrike krásy, kde radíme, ako si udržať krásu i mladistvý vzhľad najmä za pomoci prírodných prostriedkov.

Radi by sme upozornili, že stránka Nazdravie.sk má predovšetkým informatívny charakter a jej obsah pochádza z dostupnej literatúry a internetu. Jej autori nie sú lekársky alebo zdravotnícky školení odborníci a nenesú žiadnu zodpovednosť v prípade nesprávneho použitia liečivých rastlín, odvodených produktov alebo pri aplikovaní jednotlivých liečebných metód. Preto pri akútnych zdravotných problémoch vždy vyhľadajte svojho lekára.

MENU