23.8 C
Bratislava
štvrtok, 23 mája, 2024

Staráte sa pravidelne o svoje telo? Je čas zamerať sa aj na mozog

Starať sa o seba, nielen fyzicky, ale aj psychicky je základom spokojnosti a vyrovnanosti. Človek sa o fyzické zdravie stará športovými aktivitami, doplnkami výživy a o svoje psychické zdravie rôznymi relaxačnými metódami, psychohygienou. Čo však váš mozog? Aby nezlenivel a pracoval efektívne, potrebuje rovnako vašu pozornosť.

Ako sa o mozog starať čo najlepšie a najefektívnejšie? Možno budete prekvapení, no náš mozog miluje učenie sa. Naučte sa niečo nové, zopakujte si to čo už viete, alebo sa rozvíjajte, či si prečítajte knihu. Alebo to spojte všetko do jedného a študujte MBA, pokojne aj v online forme.

Práve online MBA štúdium od Business Institutu v sebe spája všetky vyššie spomenuté atribúty. Nielenže sa môžete naučiť niečo nové, ale rovnako si prehĺbite vedomosti aj v témach, v ktorých ste doma. Vďaka obrovskej online i offline knižnici počas štúdia môžete prečítať stovky odborných titulov a iných publikácií.

Štúdium MBA však nemá benefity iba pre váš mozog, ale aj vaše kariérne smerovanie.  Desiatky absolventov štúdia na Business Institut sa zhodujú na tom, že prestížny titul MBA im otvoril dvere k novými možnostiam.

Online MBA štúdium je vhodné najmä pre pracovne vyťažených manažérov, vedúcich pracovníkov, špecialistov, podnikateľov, či kohokoľvek, kto sa počas dňa chce venovať svojej práci, či podnikaniu, ale večer, po svojich aktivitách by sa chcel dovzdelávať. Netreba sa báť o čas. Štúdium je flexibilné a plne sa prispôsobuje časovým možnostiam daného študenta, ktorý si sám volí tempo štúdia. Všetky študijné dokumenty, prezentácie, materiály a audiovizuálne doplnky má študent k dispozícii vo svojej e-learningovej platforme, vďaka ktorej môže v reálnom čase komunikovať aj s lektormi, či študijným oddelením. Lektori a odborný tím sú špičkami vo svojom obore. Business Institut spolupracuje iba s tými najlepšími, ktorí odovzdávajú ďalej svoje vedomosti a know-how. Vďaka tomu je štúdium MBA na Business Institut prestížne a žiadané.

Online štúdium ponúka na výber až 11 MBA programov. Od klasického zamerania ako marketing, obchod, ľudské zdroje až po užšie špecializácie v realitách, obchode, zdravotníctve.

Pre štúdium v týchto oblastiach nemusíte byť odborníkom, ani v nich pracovať. Čaro štúdia spočíva práve v tom, že skúsite niečo iné, nové a rozšírite si tak obzory.

Radi ráno vstanete, zacvičíte si, pracujete a poobede ešte sa popri relaxe ešte niečo naučíte?

Gratulujeme, ste ideálnym adeptom na štúdium MBA.

Zistite si viac na: www.businessinstitut.sk

Zdroj obrázku: fizkes / Shutterstock.com

SÚVISIACE ČLÁNKY

POSLEDNÉ ČLÁNKY