23.8 C
Bratislava
nedeľa, 16 júna, 2024

Bezbolestné odstránenie dioptrií v Oftume

Mnohí si už ani nevieme predstaviť život bez dioptrických okuliarov či kontaktných šošoviek. Vedzte ale, že zmeniť sa to dá! Košická klinika laserovej chirurgie oka Oftum ponúka pacientom revolučné a moderné spôsoby odstránenia dioptrií laserom. Za kvalitou pána profesora Tomáša Juhása a doktora Tomáša Juhása ml. cestujú pacienti z rôznych kútov sveta. Kliniky Oftum v Košiciach, Prahe a Astane sa pýšia viac ako 30 000 spokojnými pacientmi z rôznych kútov sveta, nechýbajú ani pacienti z exotických destinácií ako Zimbabwe, Austrália, Amerika či Rusko. Klinika disponuje laserami všetkých troch generácií: povrchové metódy PRK/Lasek, tradičný Lasik a unikátny bezbolestný laser 3.generácie, ReLEx SMILE.

Mnoho optikov či optometristov od laserovej operácie očí pacientov odhovára a vyslovene ich straší. Opak je ale pravdou. Technologické postupy sa za 20 rokov neuveriteľne posunuli. Kedysi sa žlčník alebo „slepák“ operoval tak, že bolo potrebné rozrezať brucho a ostala veľká škaredá jazva. Dnes sa to robí laparoskopicky cez tri malé rezy. Tak isto sa aj očná chirurgia posunula z veľkej boľavej rany na rohovke k miniinvazívnej bezbolestnej operácií ReLEx Smile, na ktorú sa klinika špecializuje.

Ešte ako študent prvého ročníka na lekárskej fakulte pred dvadsiatimi rokmi podstúpil sám Tomáš Juhás ml. náročnú operáciu očí, ktorú vykonal práve jeho otec, pán profesor Juhás. Hoci vtedy s laserovými operáciami nebolo veľa skúseností a išlo o pomerne náročnú operáciu, podľa vlastných slov neváhal ani chvíľu zveriť sa otcovi do rúk. V tom čase nosil dioptrie -4 a keďže operácia dopadla dobre, rozhodol sa, že chce pomáhať ľuďom, ktorí majú problém so zrakom. „Veľmi dobre viem, aké obmedzujúce je nosenie okuliarov. Keď som podstúpil laserovú operáciu očí, zmenil sa mi život. Vtedy som sa rozhodol, že budem očným chirurgom a pomôžem ľuďom, ktorí majú problém so zrakom. Na našich klinikách sa už vystriedali stovky spokojných pacientov, sú naozaj presvedčivým dôkazom toho, že operácia vašim očiam dopraje slobodu“ vyjadril sa MUDr. Tomáš Juhás, doktor v odbore oftalmológie.

Dĺžka zákrokov sa dnes meria len na sekundy. Vášho oka sa navyše nedotkne žiaden skalpel – celú prácu vykoná čisto a bezbolestne najmodernejší laser. Revolučná metóda ReLEx Smile je najdokonalejšia laserová technika odstránenia dioptrií v súčasnosti, zlepší váš zrak bez narušenia rohovky za neuveriteľných 26 sekúnd. Toľko totiž trvá samotná práca lasera. Táto laserová očná operácia je rýchla, bezbolestná, šetrná a navyše minimálne invazívna. Zákrok je vhodný pre pacientov s krátkozrakosťou alebo krátkozrakým astigmatizmom s mínusovými dioptriami. Celá procedúra videnia sa zaostrí už nasledujúci deň, a tak môžete bez akýchkoľvek problémov fungovať vo svojom každodennom živote ihneď po zákroku. A nevyčerpáte si ani dovolenku v práci…

Pre pacientov s ďalekozrakosťou, ktorí nosia plusové dioptrie na diaľku, odporúčame metódu Femtolasik 6D. Ide o bezpečné, pohodlné a presné odstránenie dioptrických chýb. Kombinácia femtosekundového lasera s excimerovým laserom ponúka každému pacientovi pohodlie a rýchly výsledok bez zbytočne dlhej rekonvalescencie. Ide o najrozšírenejšiu operačnú metódu, s ktorou je spokojných už viac ako 30 miliónov pacientov po celom svete.

Zľava 500€ na laserovú operáciu očí

Vystavte stopku zlému videniu a získajte nový pohľad na svet s Oftumom aj vy! V decembri navyše získate exkluzívnu vianočnú zľavu 500 EUR na revolučné odstránenie dioptrií metódou ReLEx Smile. Zistite viac na www.oftum.sk alebo na bezplatnej infolinke 0800 222 668.

SÚVISIACE ČLÁNKY

POSLEDNÉ ČLÁNKY