26.8 C
Bratislava
streda, 24 júla, 2024

Anjelská terapia

Anjelská terapia

je metóda duchovného liečenia. Funguje na princípe vyššej komunikácie medzi anjelským terapeutom a vašim anjelom, ktorého poslaním je pomáhať a opatrovať vás. Pri tejto metóde vnímame vlastné duchovné prepojenie nielen s inými svetmi, ale aj s vlastným ja.

Život plný zázrakov môže zažiť každý z nás, preto je len na vás, či prijmete pomocnú ruku od éterických bytostí. Anjeli, ako éterické bytosti, sú pri nás stále. Sú tu, aby nám pomáhali pri rozhodovaní, pri zharmonizovaní sa v rôznych aspektoch života, dávajú nám inšpiráciu, podporujú nás v konaní dobra a najmä transformujú naše negatívne myslenie na pozitívne.

Často až väčšie problémy, choroba, či rozhodovanie v oblasti vzťahov, štúdia, či financií nás nútia vyhľadať pomoc inde. A práve špecializovaní anjelskí terapeuti vám môžu prostredníctvom anjelov poskytnúť odpovede na vaše otázky, pomôžu odvrátiť chorobu, alebo vás nasmerujú na životnej križovatke a dodajú vám anjelskú energiu na nadobudnutie síl.

Pri anjelskej terapii neraz pomáhajú aj anjelské karty. Tie sa so svojou pozitívnou myšlienkou snažia motivovať, či inšpirovať a hľadať aj nové možnosti, ako si plniť odvážne sny. Anjeli poukazujú na nemateriálny vnútorný svet, v ktorom by ste mali byť šťastní a v takejto harmónii žiť aj vo vonkajšom svete.

Anjelská meditácia

Stretnúť, alebo sa naučiť komunikovať s vlastným anjelom je možné aj cielenou anjelskou meditáciou. Vyžaduje si to ale mnoho času, duchovnej sily, úprimnosti a tichej modlitby. Anjelská meditácia je hlavne o komunikácii s vlastnou dušou, preto je potrebné sa vnoriť do vlastného vnútra a odpútať sa od vonkajšieho svetu. Na začiatok si preto spravte doma miesto, kde vás nik nebude rušiť, zapáľte sviečku a pustite si relaxačnú hudbu. Sadnite, alebo ľahnite si do polohy, v ktorej vám bude príjemne a spravte si nasledovnú vizualizáciu… Uvoľnite sa, zabudnite na všetky vaše starosti, na všetky boliestky.. Pomaly dýchajte a zatvorte oči. V myšlienkach sa prechádzajte po krásnej lúke plnej voňavých kvetov, vtáčiky spievajú, slniečko vás hreje a okolo vás sa vznášajú a tancujú ezoterické bytosti. Smejú sa a tešia, že vás vidia.. Odpovedajú vám na vaše otázky, ukazujú správny smer. Vy len tak ležíte na mäkučkej tráve a vnímate čarovnú atmosféru, počúvate rady vašich anjelov.. ste šťastní, všetko je tak ako má byť, ste v harmónii.., relaxujete, smejete sa, možno si potrebujete aj poplakať.., ale ste v bezpečí, načerpávate nové sily, okolo vás preletí pestrofarebný motýľ, potôčik jemne zurčí, váš život je nádherný…ešte stále oddychujete, no pomaly pomaličky vstávate, vaša duša sa vracia do vášho tela, počujete svoj dych…pomaly otvárate oči .. Pri meditácii si môžete pomôcť aj nasledujúcou hudbou.

Anjelské afirmácie

Pozitívne anjelské afirmácie (afirmácia – z lat., kladné utvrdenie, ubezpečenie, uistenie, potvrdenie pravdivosti) zase pomáhajú pri pozdvihovaní lásky voči sebe, alebo pri plnení vašich túžob. Pre lepšie výsledky si môžete tieto afirmácie napísať na papier a vystaviť na viditeľné miesto, alebo podľa rád známej spisovateľky D.Virtue si nahrajte vaše vlastné obľúbené afirmácie na CD a počúvajte ho pri cvičení, alebo na ceste autom. Pri tvorení vlastných afirmácií sa riaďte len vlastným pocitom. Vyberáme pár anjelských afirmácií na každý deň.

Zaslúžim si lásku.
Prijímam lásku.
Ľudia ma majú radi.
Som veľmi milovaná.
Rozdávam lásku.
Odpúšťam všetkým.
Odpúšťam sám sebe.
Zaslúžim si šťastie.
Som šťastná.
Zaslúžim si zdravie.
Som zdravá.
Mám všetko, čo potrebujem.
Som spokojná.
Som plná radosti.
Som krásna.
Milujem svoje telo.
Verím si.
Darí sa mi v dosahovaní svojich cieľov.
Všetko je možné.
Som víťaz.

Z histórie anjelov

Prvé nákresy anjelov môžeme nájsť už v starom Egypte. Už vtedy ich pokladali za prostredníkov medzi bohmi a človekom. Boli zobrazovaní ako okrídlené zvieratá s ľudskou tvárou. Tieto nebeské bytosti boli opisované aj v Biblii. Podľa nej sú anjeli slúžiace duchovné bytosti, ktoré Boh stvoril na to, aby poslúchali jeho vôľu. Sú nespočítateľní, vzhľadom na ich moc a silu sú na vyššom stupni ako človek.

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

SÚVISIACE ČLÁNKY

POSLEDNÉ ČLÁNKY