26.1 C
Bratislava
utorok, 16 júla, 2024

Z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné omega-3, ktoré budú pre všetkých záujemcov zadarmo. Ako ich získať?

Líder slovenského trhu v oblasti predaja vysoko kvalitných omega-3 sa rozhodol pre dobročinný dar. Každý človek v SR má teraz príležitosť získať zadarmo omega-3, ktoré prispievajú k zdraviu srdca. Možno sa ponúka otázka, prečo toto gigant v omega-3 slovenského trhu robí? Ponuky zadarmo totiž môžu vyvolávať otázky.Martin Kozelský, riaditeľ spoločnosti

, ale objasňuje svoje rozhodnutie venovať zadarmo všetkým
v Slovenskej republike balenie omega-3. „V Slovenskej republike verí kvalite našich produktov z Nórska viac ako 2,5 milióna zákazníkov. Preto sme na domácom trhu jednou z najväčších spoločností. A pretože sme práve oslávili 16 rokov, rozhodli sme sa darovať všetkým Slovákom omega-3, napomáhajúce k zdravej funkcii srdca. Náš produkt OmegaMarine Premium navyše obsahuje vitamín D. Ide tak o skvelú kombináciu aj na podporu imunity.“

Také argumenty znejú rozhodne rozumne. Prečo konzumovať omega-3?

Dôležitosť omega-3

Ryby sú plné zdravých tukov, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie srdca, mozgu a očí. Sú navyše bohaté na vitamín D, dôležitý pre zdravie kostí, imunity a zdravie celkovo. Existuje niekoľko spôsobov, ako získať omega-3, ale ten najlepší predstavuje pravidelná konzumácia rýb, alebo kapsuly s omega-3.

4 z 5 Slovákov nemajú dostatok omega-3, preto chce NaturaMed v dobročinnej akcii podporiť Vaše zdravie. Ak nepatríte medzi milovníkov rýb, môžete na príjem omega-3 vyskúšať prémiový doplnok OmegaMarine Premium. Potravinové doplnky sú bezpečným a nákladovo efektívnym spôsobom, ako zlepšiť nutričný stav a podporiť obranyschopnosť nielen staršej generácie. K tomuto záveru dospel článok publikovaný v odbornom časopise Advances in Nutrition.

Omega-3 z Nórska

Nórsky losos je jedným z najbohatších zdrojov omega-3 mastných kyselín, ktoré sú pre náš organizmus dôležité. Naše telo si ich ale bohužiaľ nevie vyprodukovať samo. A práve z lososa sa v Nórsku vyrába OmegaMarine Premium, obsahujúci novú generáciu omega-3. Omega-3 mastné kyseliny sú dôležité pre zdravie srdca, podporujú pamäť.

Jednoduchá konzumácia želatínových kapsúl

Dve malé a ľahko prehĺtateľné želatínové kapsuly obsahujú potrebnú dennú dávku omega-3 mastných kyselín. Môžete sa tak vyhnúť konzumácii rýb. OmegaMarine Premium obsahuje dokonca najčerstvejšie omega-3 na svete. K jeho spracovaniu totiž dochádza do 75 minút od vylovenia lososa. Na slovenskom trhu je to jediný produkt s lososovým olejom.

Zdvojená dávka lososového oleja

V tomto prémiovom produkte nájdete práve spomínaný najčerstvejší lososový olej na svete. Tento lososový olej navyše NaturaMed zdvojila v dávke jednej kapsuly, pritom ale zachovala rovnakú cenu produktu OmegaMarine Premium.

Balenie omega 3 na vyskúšanie zadarmo a bez záväzkov

NaturaMed dovážajúca nórsky produkt s omega-3 ho venuje zadarmo. Produkt Vám príde iba za poštovné a balné 1,95 € priamo do schránky. Viac sa dozviete tu.

SÚVISIACE ČLÁNKY

POSLEDNÉ ČLÁNKY