19.9 C
Bratislava
nedeľa, 23 júna, 2024

Kozmetický adventný kalendár: Tipy, ako spríjemniť predvianočný čas

Adventné kalendáre nie sú len pre deti. V posledných rokoch sa stali obrovským trendom aj medzi dospelými, a to predovšetkým tie, ktoré skrývajú prekvapenia zo sveta krásy a starostlivosti o telo. Kozmetické adventné kalendáre odpočítavajú dni do Vianoc a prinášajú malú radosť každý deň. V tomto článku sa dozviete o rôznych typoch kozmetických adventných kalendárov, aké produkty v nich môžete očakávať a ako vybrať ten pravý, či už ním chcete obdarovať seba, alebo svojich blízkych.

Stavte na originalitu

Spríjemnite svojim blízkym chladné zimné dni originálnym adventným kalendárom, ktorého okná by si samou nedočkavosťou najradšej otvorili všetky naraz. Zabudnite na čokoládky a darujte kozmetický adventný kalendár s produktmi, ktoré budú slúžiť po celý ďalší rok.

Aké produkty adventné kalendáre ukrývajú?

Kozmetické adventné kalendáre sľubujú rôznorodé radosti, od cestovných miniatúr obľúbených produktov až po bežne veľké balenia. Niektoré obsahujú produkty od jednej značky, zatiaľ čo iné skrývajú výber z dielne rôznych výrobcov. Nemusíte sa báť, že by ste kupovali zajaca vo vreci, u väčšiny kalendárov je na zadnej strane boxu vypísané, čo sa za jednotlivými okienkami skrýva.

A čo patrí medzi najčastejšie témy kozmetických adventných kalendárov?

  • Dekoratívna kozmetika

Tieto kalendáre obvykle obsahujú rôzne druhy produktov na líčenie, ako sú rúže, očné tiene a lícenky, alebo laky na nechty a ďalšie skrášľovacie doplnky. Ideálna voľba pre milovníkov make-upu.

  • Starostlivosť o pleť a telo

Univerzálne a nehynúce kalendáre s produktmi pre starostlivosť o pleť a telo, ako sú krémy, séra, masky, oleje alebo sprchové gély, potešia každého.

  • Produkty na vlasy

Adventné kalendáre zameriavajúce sa na starostlivosť o vlasy ponúkajú široký výber produktov pre mužov aj ženy vrátane šampónov, kondicionérov, masiek a vlasových olejov.

Tieto kalendáre obsahujú produkty pre chvíľky pokoja a relaxácie, ako sú esenciálne oleje, vonné sviečky, difuzéry alebo prípravky do kúpeľa.

  • Výber bestsellerov

Kalendáre, ktoré zahŕňajú bestsellery jednej značky, vám poskytnú prierez portfóliom a sú skvelou voľbou pre tých, ktorí si potrpia na svoj obľúbený brand.

  • Produkty pre pánov

Špecializované kalendáre pre mužov často obsahujú holiace potreby, starostlivosť o pleť a intímne partie alebo vône.

Ako vybrať ten správny adventný kalendár?

Pokiaľ sa strácate v možnostiach, možno vám s rozhodovaním pomôže našich 5 tipov, podľa čoho sa pri výbere riadiť.

  1. Podľa typu pleti alebo vlasov: Vyberte kalendár, ktorý zodpovedá typu pleti alebo vlasov obdarovávané
  2. Obľúbené značky: Ak má obdarovávaný obľúbenú kozmetickú značku, môže to byť pre vás užitočný záchytný bod.
  3. Rozmanitosť produktov: Niektorí ľudia preferujú kalendáre, ktoré ponúkajú široké spektrum rôznorodých produktov, zatiaľ čo iní uprednostňujú špecializované kalendáre s maskami na tvár, vôňami, rúžmi a podobne.
  4. Cena: Cenový rozsah adventných kalendárov je pomerne široký. Stanovte si rozpočet a vyberajte podľa svojich finančných možností.
  5. Recenzie a hodnotenie: Prečítajte si recenzie a hodnotenia, aby ste zistili, či kalendár spĺňa vaše očakávania. Inšpirovať sa môžete aj na sociálnych sieťach, skúste pozrieť, čo letí medzi celebritami a influencermi.

Zdroj foto: vetre / Shutterstock.com

SÚVISIACE ČLÁNKY

POSLEDNÉ ČLÁNKY